CZ
ENEnglish DEDeutsch
Česky

O NÁS

Úvod > O nás > Historie společnosti

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost Marták Logistic s.r.o., byla založena na podzim roku 2004. Vznikla z firmy - fyzické osoby, která se zabývala silniční motorovou dopravou a spedicí od roku 1998.
V roce 2008 jsme se přestěhovali do vlastního, nově vybudovaného areálu s potřebným zázemím a skladovou halou. Kolektiv našich zaměstnanců vynaloží odbornou péči a snahu, abyste se stali naším dalším spokojeným zákazníkem.

Areál je pod stálým připojením na bezpečnostní službu a 24 h monitorovacím kamerovým systémem je sklad maximálně zabezpečen i pro skladování HI-TECH výrobků / komponentů.

Vozový park je tvořen vozidly všech hmotnostních kategorií: návěsy 13,7 m, velkoobjemové soupravy,
thermo a frigo návěsy dále pak vozidla o užitečné hmotnosti do 10 tun, do 6 tun, do 3,5 tuny a dodávková vozidla různých objemů do 1,5 tuny užitečné hmotnosti.

Firma se specializuje nejen na přepravu velkoobjemového zboží, ale i kusových (sběrných) a expresních zásilek. Dále pak na frigo ADR přepravy. Pokud přepravujete zboží mimo zemí Evropské Unie dokážeme zajistit veškeré celní formality spojené s vývozem a dovozem. Dispečerské pracoviště funguje nepřetržitě a díky satelitnímu systému může náš zákazník přesně vědět, kde se nachází jeho zboží.

Našim zákazníkům se snažíme nabízet vždy komplexní dopravní služby, které pomohou vaše podnikání posouvat kupředu. Nenabízíme služby, které jsou pro nás i pro zákazníka maximem, nabízíme služby, které jsou optimálním řešením vašich dopravních a logistických potřeb.

Při poskytováni služeb zákazníkům jsou zaměstnanci společnosti Marták Logistic s.r.o. vedeni snahou o naplnění hesla "Kvalita na prvním místě". Pokud s našimi službami budete spokojeni vy, naši zákazníci, budeme spokojeni i my.Marták Logistic s.r.o. - Nákladní doprava, spedice, skladování

ČASOVÁ OSA

1998
Začátky
2004
Vznik firmy
Marták Logistic
2008
Nové
zázemí firmy
2013
Založena pobočka
České Budějovice
2014
Založena pobočka
Praha
2016
Výstavba
skladových hal